عصاره ناب سهند از سال 1380 به صورت سنتی  فعالیت خود را آغاز نموده و در همان سال با تولید عرقیات گیاهی، شربت های گیاهی، انواع اسانس گیاهی و شیره میوه جات در اسکو فعالیت صنعتی خود را نیز کلید زده است.

این مجموعه با استفاده از دستگاه های مدرن و مجهز به آخرین تکنولوژی روز و همچنین با به کار گیری نیروهای متخصص و با تجربه، محصولات خود را با کیفیت و قیمت مناسب تولید و روانه بازار  می کند.

عصاره ناب سهند در سال1393 با اجرای تمامی استانداردهای لازم موفق به اخذ گواهی نامه های استاندارد ملی از سازمان استاندارد ملی ایران شده است و در حال حاضر محصولات خود را مطابق با این استانداردها تولید و روانه ی بازار می کند. 

شرکت عصاره ناب سهند قصد دارد در آینده ای نزدیک بر اساس چشم انداز تدوین شده، علاوه بر تولید محصولات گیاهی و فراورده های جانبی آن اقدام به تولید محصولات کنجدی با کیفت نیز نماید.

ارائه خدمات مطلوب  به مشتریان همواره در دستور کار شرکت عصاره ناب سهند بوده و هست، بر همین اساس تمام سعی و تلاش ما در این مجموعه بر آن است که رضایت خاطر مشتریان را تأمین نموده و تجربه خوشایندی از همکاری با عصاره ناب سهند در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.


عرقیات گیاهی پرمصرف


شربت های گیاهی محبوب

      

خرید عمده با تخفیفات ویژه


امکان عودت محصول


امکان پرداخت به صورت آنلاین


ارسال محصول به سراسر کشور


چرا مشتریانمان ما را انتخاب می کنند؟


نیروی انسانی متخصص و کارآمد  

 


ظرفیت بالای تولید

 


تولید بر اساس نیاز یا سفارش مشتریتولید مطابق با استاندارد ملی ایران

 


کیفیت برتر تولیدات با قیمت مناسب

 


تکنولوژی های به روز در تولید و بسته بندی


عضویت با تشکر
از عضویت شما متشکریم